איך לבחור צלמת הריון מקצועית

אז מגיע לכם בשעה טובה, אתם מצפים לילד.. בין אם זה הריון ראשון או הריון שני, שלישי והלאה זו תקופה מרגשת, מכוננת ומדהימה בחייכם.
כיום רובנו כבר רוצות לתעד את ההריון שלנו בעזרת צילומי הריון מקצועיים ואכן כשאנחנו מגיעות לשבועות המתקדמים יותר של ההריון,
אנו מתחילות לפקוד את הגוגל בחיפושים, משוטטות בפייסבוק בחיפוש אחר תמונות מעניינות ומקבלות המלצות מכל הסובבים אותנו למקומות טובים,
מקצועיים ואיכותיים ללכת ולהפקיד בידיהם את האחריות על הזיכרונות שלנו.

צילומי הריון מיוחדים

ובכל זאת, חשוב מאוד לעשות מספר בדיקות מקדימות ולהקפיד על מספר חוקי ברזל כאשר מחפשים בעל מקצוע
איכותי ואמין וזאת על מנת להבטיח עבורכם שתקבלו ותיהנו בדיוק מהתוצאה עליה אתם חולמים.
בידקו מה יש לשוק להציע לכם, איזה סגנון אתם אוהבים יותר ואיזה פחות, מה מדבר אליכם יותר ואיפה אתם רואים את עצמכם מצטלמים? בטבע? בסטודיו?
אילו צלמים יש בקרבת מקום מגוריכם או לחליפין, האם אתם מוכנים לנסוע למרחקים על מנת לקבל את התוצאה שעליה אתם חולמים.
חישבו על החיפושים אחר צלם החתונה שלכם, האם השקעתם רבות בחיפוש אחר צלם איכותי, מקצועי ואמין? אולי העדפתם לקבל המלצה מחבר שהתחתן לפניכם? והאם הייתם מרוצים?

כאשר בחרתם לכם צלם או צלמת הריון מקצועית כדאי מאוד לוודא כי צילומי ההריון הם תחום ההתעסקות של אותו צלם ומהי מידת הניסיון שלו בתחום.
כל סגנון צילום הוא שונה ודורש ידע מקיף מסוג אחר, ישנם סוגים רבים של צלמים, צלמי מוצר, צלמי ארכיטקטורה, צלמי אופנה וביוטי, צלמי חתונה ועוד…
כדאי ומומלץ לפנות לבעל מקצוע אשר מתמחה בסוג הצילומים הספציפי אותו אתם מחפשים.

לצלמי ההריון המומחים לרוב יש ידע רחב בהעמדות, זויות ותאורה המתאימים לאישה ההריונית וכמובן הבנה בסטיילינג, בניית סטים המתאימים להריון ועוד…
זיכרו דווקא בתחום צילומי ההריון ישנה חשיבות רבה גם ליכולת של הצלם להתחבר עם המצולמת ההריונית שלו ולגרום לה לחוש בטוחה, מושכת וזוהרת כדי לעודד תוצאה יפה ומרגשת,
לרוב דינמיקה כזו ויכולת כזו ניתן לחוש כבר בשיחת הטלפון הראשונה לבירור, הקשיבו לאינטואיציות שלכם והניחו לעצמכם לבחון עם מי יש כימיה ועם מי לא.

צלמת הריון

לשיחות הבירורים הגיעו מוכנים עם שאלות, מה כוללת החבילה, האם הצלם מספק עבורכם רק חומר גלם (התמונות ישירות מהמצלמה כפי שצולמו שלרוב הן אינן שימושיות כלל) או חומר מעובד ושימושי עבורכם לפיתוח בעתיד.
במידה וישנן תמונות מעובדות המגיעות במסגרת החבילה בררו מה זה אומר בדיוק מעובד? האם הצלם הוא בעל יכולות ריטוש או שמא מבצע רק תיקוני צבעוניות וקונטרסט.
בררו כמה סטים שונים קיימים בסטודיו, האם יש מגוון של רקעים, העמדות, אביזרים וכו’ כדי ליצור עניין בתמונות או שמא ישנו סיכוי שתקבלו בסיום הצילומים הרבה תמונות כמעט זהות.

וכמובן, חשוב מאוד לברר את עלות הצילומים.
האם חשובה לכם האיכות של התמונות על פני המחיר או האם למחיר יש משקל רב יותר בקבלת ההחלטה, כל אחד מכם וההעדפה האישית שלו וכל בחירה היא הנכונה עבורכם..
צלם שמתמחר את עצמו נכון דואג לקחת סכום כסף ראוי ומכבד הן כלפי המקצוע שלו והן כלפי מידת ההשקעה שלו בעבודה ולכן כשאתם מחפשים צלמת הריון חשוב לשים לב למחיר אבל חשוב מזה, לשים לב לתוצר הסופי שאתם מקבלים…
אין טעם להוציא סכום של 300 שקלים על מוצר אותו לא תאהבו ולא תשתמשו בו אבל בהחלט אפשר לחשוב על השקעה של 700 שקלים בגין מוצר שתהנו ממנו לשנים רבות.

צלמת הריון

חזרה לגלריית צילומי ההריון כמו כן מומלץ להתעדכן במחירי החבילות שלנו בנוגע למבצעים והטבות בעמוד: צילומי הריון מחיר

טיפים ומידע שימושי ניתן למצוא כאן:

צילומי הריון מתי מומלץ להצטלם

צילומי הריון – לבוש מומלץ

צילומי משפחה בשיטת עשה זאת בעצמך

קייק סמאש יומולדת שנה בסטודיו

צילומי חוץ בהריון – אפשר גם בחורף

 


© כל הזכויות שמורות לסטודיו ענבר גרושקה - צילומי הריון, משפחה וילדים 2013 | Mani Design - אתרי תדמית בוורדפרס

חייגו: 053-3863421, כתובת: רמת גן, רחוב עוזיאל. ליצירת קשר.