צילומי הריון במרכז

 

בזמן ההריון אנו עוברים שינויים רבים שבאים לידי ביטוי גם באופן פיזי. הורים רבים לעתיד רוצים להנציח תקופה זו על ידי צילומי הריון מיוחדים ובצדק!

הדבר היפה בצילומי ההריון הוא שמעבר ללכידת הגיזרה החדשה שלך כאם לעתיד, מונצחות גם התחושות המלוות כל זוג או תא משפחתי קטן לפני השינוי שבפתח: אהבה, ציפייה, התרגשות ואושר…
תמונה טובה תוכל לחשוף בפנינו מחשבה, תקווה ואפילו תפילה במבטו של ההורה, המגע והאווירה שבתמונה. צילומי ההריון הנפוצים היום מתבצעים בעיקר בסטודיו, בסביבה סגורה ומבוקרת מאוד, מלאה באביזרים שונים כגון תחרות, סרטים ונעליים קטנטנות ומתוקות. צילומי ההריון בסטודיו הם יותר אינטימיים ופרטיים ומתאימים בעיקר לאלו מאיתנו המחפשים את הפרטיות בעת תיעוד ההריון שלהם. ישנה גם סדרת צילומי ההריון החיצוניים (outdoors), צילומים אלו מתנהלים בכל מקום שרק תוכלו לדמיין, ברחוב ההומה, בפארק המטופח, ביער ואפילו בים. צילומים אלו הם יותר חופשיים ופחות מבוקרים, אך דווקא בסביבה של תאורה משתנה ומזג אויר שאינו בשליטתנו מתרחשים הרגעים המרגשים באמת. בחוץ אנו מרגישים טבעיים וקל לנו יותר להתעלם מנוכחותה של המצלמה כך גם התנוחות שלנו טבעיות יותר. ואז נוצרות לי (בתור צלמת) ולמצלמה הזדמנות פז, להנציח רגע אמיתי וכנה בחייכם, רגע שיום אחד תוכלו להציג בפני ילדכם שבדרך, את איך שנראיתם בימים שלפני בואו לעולם. לאורך השנה וחצי האחרונות צילומי החוץ נהנים מעדנה מחודשת וזוגות רבים מעדיפים לצאת החוצה, אל המרחבים הפתוחים ואל תאורת היום הטבעית שהיא המחמיאה ביותר. בין אם תרצו להצטלם בסטודיו או בחוץ, בואו להינות מחוויית צילום הריון בלתי נשכחת! את צילום ההריון מומלץ לתאם מולי כבר בשבועות 25-28 בכדי להבטיח שהתאריכים המתאימים לכם יהיו פנויים.

למסירת מידע נוסף - ללא כל התחייבות מצידך!

מלאי את הפרטים הבאים ואחזור אליך בהקדם, שם: טלפון:    

צלמת הריון מומלצת ענבר גרושקה - לצפייה בתמונות הריון נוספות

איך תדעי מהם צילומי ההריון המתאימים לך?

מקורות השראה

השאלה הראשונה שאת צריכה לשאול את עצמך כאשר את מחפש סטודיו לצילומי הריון היא מה מרגש אותך, אילו תמונות ואילו סגנונות ראית ואהבת.

חלק מאיתנו אוהבות את הרקעים הקלאסיים והפשוטים (שחור ולבן) וחלק יעדיפו את הייחודיות והאווירה שניתן לקבל בצילומי חוץ בתאורת day light .

בהתאם לתשובה שלך תוכלי להתחיל לחפש סטודיו שתואם להשראה שיש לך בראש ובלב. אני מזמינה אותך עכשיו ליצור מזכרת בלתי נשכחת לכל החיים, צרי קשר!

מה התוצאה הרצויה ומהו השימוש שלך בתמונות לאחר הצילומים

כל אחת מאיתנו היא שונה, יש נשים שאין להן כל בעיה להיחשף ו”להראות קצת עור” ויש נשים המעדיפות לשמור את צילומי ההריון ולא להראות אותם לאף אחד.

צילומי הסטודיו הם צילומים מעט יותר חושפניים ואינטימיים ואילו בצילומי החוץ את לרוב לבושה בבגדים הפרטיים שלך.

לפני שתבחרי באיזה אופן תרצי להצטלם חשבי היכן תרצי להציג את התמונות לאחר הצילומים ומה תרגישי בנוח לחשוף,

האם מדובר בצילומים שישארו פרטיים לך ולבעלך בנבכי זיכרון המחשב או אולי תרצי להציג אותם באלבום יפה על שולחן הקפה וכמובן, איך לא, באלבום חגיגי ומיוחד בפייסבוק..

בכל מקרה התוצאה ואופי השימוש בתמונות צריכים להיות שיקול נוסף בתהליך הבחירה שלך. למסירת מידע נוסף – ללא כל התחייבות מצידך, צרי קשר!

האם את ו/או בעלך מובכים מול המצלמה או חשים נינוחות מלאה

זה לא סוד ואני הראשונה שתמיד תגיד, תחושת נוחות ורוגע עוזרת לנו להשיג את התמונה המושלמת.

כדי שאני אוכל לצלם אותך, אני צריכה להגיע אליך ולאט לאט להוריד את המגננות הטבעיות שיש לכל אחת (ואחד) כשעומדים מול מצלמה (אפילו לי..)

מדובר בתהליך שלוקח זמן, לחלק זה מגיע מייד עם הקליק הראשון (נדיר) ולחלק לוקח קצת יותר זמן. כשמצלמים בסטודיו עוצרים כדי לדבר, לצחוק, לספר, לחלוק, לשתף ומה לא,

כדי לגרום לך לשכוח שביננו יש מצלמה, זה נחמד וכיף ומשרת את המטרה – לגרום לך לחוש טבעית ובנוח ולא קפואה או מבויימת מידי.

דווקא צילומי החוץ בהרבה מקרים עוזרים לתהליך הזה ומשחררים את המצולמים באופן טבעי ובהרבה פחות זמן, צילומי החוץ מתעסקים הרבה יותר בדינמיקה

האישית בין בני הזוג או בתא המשפחתי וכשעסוקים אחד בשני… שוכחים מהמצלמה הרבה יותר מהר! רוצה לעבור חווית צילום הריון מדהימה? צרי קשר!

ולכן, צילומי הסטודיו מתאימים יותר למי שחשה בנוח מול המצלמה ולוקח לה פחות זמן להשתחרר ולהיפתח ואילו צילומי הריון מומלצים (outdoors) למי שעלולה להרגיש מבוכה קלה מעצם הצילומים.

מספר המצולמים והגילאים

בהריון הראשון זו רק את שמצטלמת או רק את ובן זוגך ואולי לפעמים גם הכלב או החתול, האופי של הצילומים של ההריון הראשון

הוא לרוב רומנטי יותר ומתרכז בזוגיות שלכם ובשינוי המסעיר הזה מזוג למשפחה קטנה, הרבה זוגות מעדיפים את האינטימיות של הסטודיו,

התאורה הדרמטית והסטים השונים כדי לתעד את ההריון הראשון. כאשר מדובר בהריון שני, שלישי וכן הלאה, ההמלצה שלי תמיד תהיה לצאת ולהצטלם בחוץ,

למה להגביל את המשפחה לסביבת הסטודיו אם אפשר ליצור צילומי משפחה טבעיים ואותנטיים בחוץ? הילדים וודאי ירגישו בנוח יותר להשתובב בלוקיישן חיצוני

ולא בתוך סטודיו מוקפד ובעצם ניתן ליצור בהזדמנות כזו תמונות משפחתיות מקסימות עם דגש כמובן על ההריון שעומד לשנות את פני המשפחה בקרוב.

גם גילאי הילדים הוא נתון שיש להתחשב בו, לצפות מילד בן שנתיים למשל לשבת בשקט בצילומי הריון במשך שעה וחצי זו בקשה לא ריאלית וככל הנראה שהיא תיענה

בסירוב מצדו לשיתוף פעולה – ובצדק! לעומת זאת, יציאה החוצה לצילומים בחוץ שיכולים לספק עבורו גירוי ועניין יכולים רק לעזור לנו לקבל את התוצאה הרצויה לנו.

התקציב

ישנו הבדל בין צילומי ההריון בסטודיו לבין צילום הריון בחוץ. העלות משתנה בשל הצורך בנסיעות, זמן צילום ארוך יותר בחוץ וזמן עיבוד תמונות ארוך יותר לאחר הצילומים.

יחד עם זאת דאגתי שחבילת החוץ תכלול עבור הלקוחות שלי יותר תמונות מצולמות ויותר תמונות מעובדות כך שהתמורה נשארת משתלמת ורווחית עבורכן.

מספר דגשים לצילומי הריון בתקופת הקורונה

לאור מגפת הקורונה קיים חשש גדול בכל יציאה החוצה, יחד עם זאת אין זה אומר שעליכם לוותר על צילומי ההריון שלכם.

בכל זמן בו מחלת הקורונה הינה פעילה באזורינו הצילומים מתקיימים בחיק הטבע בלבד.

כאשר תגיעו לצילומי ההריון שלכם, על מנת לשמור על בטיחותכם ועל בריאות כולנו בזמן הקורונה, אנו ניפגש ראשית עטויים במסכות.

כשנגיע אל הלוקיישן ונתחיל בצילומים עצמם, בהתאם להנחיות משרד הבריאות להתמודדות עם הקורונה, אתם רשאים להסיר את ציוד ההגנה, אך יחד עם זאת, אני נשארת למען ביטחונכם עם מסכת מגן, כפפות ובמרחק 2 מטרים מכם.

אשמח לראותכם בסטודיו או בלוקיישן חיצוני, למידע נוסף אודות מחירון צילומי הריון צרו קשר!

הסטודיו ממוקם ברמת גן (מרכז הארץ) ואין כל בעיה במציאת חנייה 🙂

מלאי את הפרטים הבאים ואחזור אליך בהקדם, שם: טלפון:  


© כל הזכויות שמורות לסטודיו ענבר גרושקה - צילומי הריון, משפחה וילדים 2013 | Mani Design - אתרי תדמית בוורדפרס

חייגו: 053-3863421, כתובת: רמת גן, רחוב עוזיאל. ליצירת קשר.