צילומי משפחה במרכז

 

כאמא וכאישה נשואה ובתור צלמת משפחה, אחת ההנאות הגדולות שלי בחיים היא לתעד את התא המשפחתי שלי בכל שלב אפשרי, בתחילת הזוגיות, בהריון וכמובן כל רגע ורגע של הקטנטנים שלי. נפלה בחלקי הזכות לקחת חלק בתיעודן של משפחות נוספות ועל כך אני מוקירה! צילומי משפחה הם צילומים המתבצעים באוירה פתוחה וכיפית, אוירה של צחוק ושל משחק ומטרתה ליצור עבורכם מזכרת מרגע בזמן.. רגע שבו הוא כבר יושב (!), רגע שבו היא כבר הולכת (!!) ורגע שלכם איתם שמחים ומאושרים. אנחנו בסטודיו גרושקה ממתינים לכם – צרו קשר עוד היום!

למסירת מידע נוסף - ללא כל התחייבות מצידך!

מלאי את הפרטים הבאים ואחזור אליך בהקדם, שם: טלפון:    

צלמת משפחה מומלצת ענבר גרושקה - לצפייה בתמונות משפחה נוספות

איך להיערך לצילומי משפחה?

מלתחה

ככלל אין קוד לבוש מסויים, יש אנשים שירצו להצטלם בלבוש תואם לכל בני המשפחה (למשל חולצה לבנה וג’ינס) ויש אנשים שיעדיפו לשלב בין צבעים שונים או בגוונים שונים של אותו הצבע. מה שחשוב הוא לדאוג לשילובים שישלימו אחד את השני ולא יכבידו על התמונה ובעצם יצרו תחושת עומס אצל הצופה. כמו כן, לצילומי משפחה עם מספר אנשים פחות מומלץ ללבוש בגדים עם הדפסים בולטים ודומיננטיים שיכולים להעמיס על התמונה.

הכנה מראש והסבר לילדים הגדולים

חשוב לפני יום צילומי משפחה בטבע או בסטודיו להכין את הילדים הגדולים יותר ולספר להם מה אתם עומדים לעשות, איך זה הולך להתנהל ואיפה אתם עומדים להיות.
למסירת מידע נוסף – ללא כל התחייבות מצידך, צרי קשר!

צילומי דורות

סוג מיוחד זה של צילומי משפחה נקרא צילומי דורות היות ואנו מקבצים מספר דורות בסשן צילומים אחד, סבים וסבתות, הורים, נכדים ולעיתים אף נינים. אלו צילומים מאוד מרגשים המספקים
מזכרת מושלמת לכל בני המשפחה, מגדול ועד קטן. הצילומים אורכים כשעה וחצי ומקבצים בתוכם את רוב הוריאציות האפשריות של תאי המשפחה הקיימים (רק הנכדים, כל תא משפחתי בפני עצמו וכמובן התמונה המשפחתית בה כולם מופיעים).
התוצאה המתקבלת היא מגוונת, נעימה ומרגשת במיוחד היות וצילומים אלו מתבצעים בחוץ, בחיק הטבע המוסיף עבורנו רובד נוסף של יופי ורגש. לצילומי הדורות כדאי מאוד להיערך מראש,
מומלץ לבדוק באילו שעות מתבצעים הצילומים (בהתאם לעונה), כדאי להחליט על “קוד לבוש” מסויים בכדי שהתוצאה הסופית תהיה הרמונית ונעימה לעין וכמובן להכין את הילדים לקראת הצילומים האלו במיוחד היות והם עומדים ברוב המקרים לפגוש את דודיהם ובני דודם מה שמעלה את סף ההתרגשות שלהם.
מזמינה אתכם לפנות אלי לקבל את כל הפרטים לגבי תכנון וביצוע של צילומי הדורות שלכם.

מה להביא ליום צילומים

לצילומי המשפחה בסטודיו שהם קצרים יותר מצילומי החוץ כדאי להביא עזרים יום-יומיים כגון בקבוקי מים (אפילו שיש שתייה בסטודיו) מוצצים, חפצי מעבר או צעצועים אהובים ובגדים להחלפה. לצילומי המשפחה בחוץ שיכולים להימשך גם שעתיים כדאי להיערך כמו לטיול קטן או פיקניק ולכם חשוב להביא את כל הדברים שצוינו קודם לכן לצילומי הסטודיו ובנוסף להביא מזון (למשל כריכים לגדולים ותחליפי חלב לקטנים / חטיפים וכו’..) מומלץ להביא לתינוקות מתחת לגיל שנתיים עגלה.

מספר דגשים לצילומי משפחה בתקופת הקורונה

לאור מגפת הקורונה קיים חשש גדול בכל יציאה החוצה, יחד עם זאת אין זה אומר שעליכם לוותר על צילומי המשפחה שלכם.

בכל זמן בו מחלת הקורונה הינה פעילה באזורינו הצילומים מתקיימים בחיק הטבע בלבד.

כאשר תגיעו לצילומי המשפחה שלכם, על מנת לשמור על בטיחותכם ועל בריאות כולנו בזמן הקורונה, אנו ניפגש ראשית עטויים במסכות.

כשנגיע אל הלוקיישן ונתחיל בצילומים עצמם, בהתאם להנחיות משרד הבריאות להתמודדות עם הקורונה, אתם רשאים להסיר את ציוד ההגנה, אך יחד עם זאת, אני נשארת למען ביטחונכם עם מסכת מגן, כפפות ובמרחק 2 מטרים מכם.

אשמח לראותכם אצלי בסטודיו ! למידע נוסף אודות מחירון צילומי משפחה הסטודיו ממוקם ברמת גן ברחוב עוזיאל ואין בעיה במציאת חנייה 🙂

מלאי את הפרטים הבאים ואחזור אליך בהקדם, שם: טלפון:  


© כל הזכויות שמורות לסטודיו ענבר גרושקה - צילומי הריון, משפחה וילדים 2013 | Mani Design - אתרי תדמית בוורדפרס

חייגו: 053-3863421, כתובת: רמת גן, רחוב עוזיאל. ליצירת קשר.